Studio Filmowe Alfa

Miniaturka alfa.tychy.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.alfa.tychy.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma świadczy profesjonalne usługi wideofilmowania i fotoreportażu z uroczystości firmowych, szkolnych i rodzinnych. Filmuje profesjonalnymi kamerami cyfrowymi. Ofertę kieruje do firm, instytucji i do osób prywatnych.

Tagi: wideofilmowanie, videofilmowanie, wideorejestracja, videorejestracja, wideoreportaż, videoreportaż, filmowanie, video, nagrania video, wesele, wesela

Gdzie: Tychy

Kategorie: 

Statystyki: Strona alfa.tychy.pl ma 108444 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1440 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (87.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Indie (5.4%), pk (3.7%), Wielka Brytania (2.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Tychy (16.6%), Warszawa (11.8%), Karachi, PK (9.4%), Vadodara, IN (3.8%), Katowice (3.5%). Do strony kieruje 15 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Studio Filmowe Alfa". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst obltrxyxrs:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor