Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt

Miniaturka psychoterapia.pro

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 5)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.psychoterapia.pro (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt jest nowoczesnym, prywatnym ośrodkiem, oferującym psychoterapię w oparciu o standardy Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii. Psychologowie - psychoterapeuci Gabinetu prowadzą psychoterapię indywidualną i terapię par, a oferta terapeutyczna jest wzbogacona o coaching. Cała pomoc psychoterapeutyczna osadzona jest w podejściu Gestalt. Terapia Gestalt jest częścią humanistycznej tradycji w psychoterapii i prowadzi do lepszego poznania siebie na drodze doświadczania w teraźniejszości, tzw. "tu i teraz".

Tagi: psychoterapia, psycholog, gestalt

Gdzie: Poznań

Kategorie: 

Statystyki: Strona psychoterapia.pro ma 1780046 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 40734 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kierują 24 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Gestalt". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ndpstftwsh:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor