Qlturka.pl

Miniaturka qlturka.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.qlturka.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis poświęcony kulturze i sztuce dla dzieci. Zawiera informacje na temat bieżących wydarzeń z całej Polski oraz artykuły, wywiady, recenzje i relacje z imprez. Dodatkowo katalog instytucji kultury i strony dla dzieci zawierające filmy, przedstawienia, piosenki dla dzieci i inne multimedia.

Tagi: teatrzyk, książki, książeczki, bajeczki, animacje, bajki, kreskówki, recenzje, piosenki, malowanki, kolorowanki, filmy, komiksy, muzyka

Kategorie: 

Statystyki: Strona qlturka.pl ma 912602 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 24789 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (94% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.6%), Tychy (8.6%), Wrocław (7.3%), Jaworzno (7.3%), Poznań (7.3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 160 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Dorota (*.xdsl.centertel.pl) - 13.01.2010 11:48 0 + -

    Porta Qlturka.pl to bardzo ciekawa inicjatywa. Jestem bibliotekarką. Uważam, że trzeba szukać nowych pomysłów aby czytelnictwo się rozwijało i tu nowe technologie mogą bardzo pomóc. Książka nie będzie nigdy konkurencją dla Internetu, wszak aby mądrze z niego korzystać trzeba czytać ze zrozumieniem. A tego najlepiej uczyć się na tradycyjnej książce. Właśnie ten portal pokazuje jak można promować książkę dla dzieci za pomocą Internetu. Gratuluję pomysłu na "6".

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst yxgmrglxii:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor