Niania.pl

Miniaturka niania.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.niania.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Niania.pl jest serwisem internetowym specjalizującym w opiece nad dzieckiem. Na Niania.pl rodzice mogą znaleźć odpowiednia opiekunkę dla swojego dziecka a nianie pracę. W serwisie wprowadzono mechanizmy takie jak referencje oraz skan dowodu osobistego, które pozwalają na sprawdzenie kwalifikacji i wiarygodności niań. Niania.pl prowadzi również szkolenia przez internet podnoszące kwalifikacje opiekunek.

Tagi: niania, opiekunka, opiekunki, dzieci, nianie

Kategorie: 

Statystyki: Strona niania.pl ma 77059 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 810 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (95% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (2.5%), Irlandia (1.5%), Wielka Brytania (1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (31.4%), Łódź (7.2%), Poznań (4.3%), Wrocław (3.9%), Berlin, DE (3.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 245 odnośników.

Czas ładowania strony: 12.8s (bardzo wolno).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy mama (*.pool.einsundeins.de) - 21.06.2009 23:40 0 + -

    super

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst trioxnlxcn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor