World Of Whitney Houston

Miniaturka whitneyhouston.jun.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 3.7 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://whitneyhouston.jun.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Miejsce na dyskusje o twórczości wspaniałej i utalentowanej artystki Whitney Houston, jej albumach, nagrodach, trasach koncertowych itp. ...

Tagi: muzyka, pop, forum dyskusyjne, zdjęcia, bannery, awatary, newsy, linki

Kategorie: 

Statystyki: Strona whitneyhouston.jun.pl ma 80156 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1174 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (69.6% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (12%), Chiny (2.8%), Indie (2%), Dania (1.8%), Irlandia (1.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (10.3%), Kraków (10%), Kielce (7%), Tychy (3.5%), Piła (3.3%). Do strony kieruje 10 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Beata (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 12.02.2012 20:12 0 + -

    Mało tego,że była piękna, ale głos anielski..... miała wszystkie możliwości.....to nie jest możliwe,że ona nie żyje. Ja cały czas słyszę jak Whitney Houston śpiewa.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cooaqbotci:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor