KRN media

Miniaturka kreodom.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.kreodom.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Spółka KRN media z siedzibą w Krakowie jest jednym z wydawców branżowych mediów rynku nieruchomości, producentem narzędzi elektronicznych, wspomagających profesjonalny obrót nieruchomościami, a także firmą działającą na rynku gotowych projektów domów. KRN media sprzedaje gotowe projekty domów autorstwa architektów z ponad 20 czołowych pracowni architektonicznych z całej Polski.

Tagi: projekty domów, projekty domów jednorodzinnych, gotowe projekty domów, domy jednorodzinne

Kategorie: 

Statystyki: Strona kreodom.pl ma 958173 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 13091 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (85.4% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (24.2%), Szczecin (11.7%), Warszawa (10.8%). Do strony kieruje dużo, bo aż 196 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "KRN media". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst wnqvdducks:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor