Bizzone.pl

Miniaturka bizzone.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 2.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.bizzone.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Bizzone.pl to specjalistyczny vortal dostarczający informacji o szansach biznesowych. Serwis skierowany do firm, które chcą zwiększać sprzedaż, uruchamiać nowe działalności lub inwestować na giełdzie. Już od 1997 roku zespół monitoruje dziesiątki tysięcy źródeł informacji z całej Europy w poszukiwaniu atrakcyjnych szans biznesowych. Dzięki ponad 1000-osobowej wysoko wykwalifikowanej załodze, zapewnia dostęp do szerokiej, codziennie aktualizowanej, bazy szans biznesowych.

Tagi: przetargi, nieruchomości

Kategorie: 

Statystyki: Strona bizzone.pl ma 111089 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1594 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (98.2% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (27.9%), Wrocław (8.4%), Toruń (4.1%), Poznań (3.6%), Katowice (3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 316 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.1s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Bizzone.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vjvvowhhqm:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor