Marcopol

Miniaturka marcopol.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.marcopol.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Marcopol jest wiodącym producentem śrub i wkrętów oraz dystrybutorem elementów złącznych w Polsce. Dzięki stale zwiększającej się sieci przedstawicieli i biur handlowych w całej Polsce może dotrzeć do każdego klienta. Oferta obejmuje śruby, gwoździe, wkręty, nakrętki, wkręty do drewna, blachowkręty, narzędzia, podkładki, kołki, kotwy, konfirmat, nity zrywalne, śruby nierdzewne, śruby imbusowe, wkręty samowiercące.

Tagi: śruby, gwoździe, wkręty, nakrętki, wkręty do drewna, blachowkręty, pręty gwintowane, narzędzia, podkładki, kołki, kotwy, nity zrywalne

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona marcopol.pl ma 2584107 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 41676 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (16.9%). Do strony kieruje dużo, bo aż 308 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Marcopol". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst nocphvpiyk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor