Banzaj.pl - Męski Świat

Miniaturka banzaj.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.banzaj.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Kompleksowy serwis dla mężczyzn. Miłośnicy gadżetów i najnowszych technologii znajdą w portalu działy tematyczne obejmujące wiadomości ze świata audio-video, komórek, PDA, laptopów i innych pokrewnych dziedzin. Mężczyzna ma dwie słabości – piękne kobiety i szybkie samochody, dlatego Banzaj.pl poświęca sporo miejsca zarówno kobietom, jak i motoryzacji.

Tagi: faceci, mężczyźni, motoryzacja

Gdzie: Cała Polska

Kategorie: 

Statystyki: Strona banzaj.pl ma 28329 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 366 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (75.1% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak USA (9.7%), Dania (2.7%), mx (2.4%), Wielka Brytania (1.9%), Irlandia (1.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.1%), Kraków (4.1%), Poznań (3.8%), Wrocław (3.7%), Łódź (2.8%). Do strony kierują 74 odnośniki.

Czas ładowania strony: 2.4s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Banzaj.pl - Męski Świat". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dbpcatnoje:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor