Dariusz Cierpiał Photography

Miniaturka cierpial.cze.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.cierpial.cze.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Fotografia Dariusza Cierpiała to kontrowersyjne akty, fotografia uliczna, architektura, fotografia ludzi i ich portrety oraz fotografia ślubna. Członek ZPAF oraz Fotoklubu RP, Stowarzyszenia Twórców, animator kultury, organizator i współorganizator największych imprez foto. Jego polem działania jest Częstochowa. Jako fotograf aktywny od 2003 roku. W fotografii ceni sobie średni format.

Tagi: fotografia, fotograf, fotografie, fotografii, ślubne, akty, częstochowa, katalogowa, foto, portretowa, portfolio, galeria, galerie, profesjonalna, fotki

Kategorie: 

Statystyki: Strona cierpial.cze.pl ma 1436352 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 25338 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Częstochowa (9.8%). Do strony kieruje 31 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Dariusz Cierpiał Photography". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cnhjwqxoqi:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor