Fantasy Revolution

Miniaturka gothicrpg.xk.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.gothicrpg.xk.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona o tematyce fantasy, poświęcona grom RPG (Gothic, Wiedźmin, Risen, Oblivion itp.) oraz książkom i filmom. Można tu znaleźć wiele aktualnych informacji, artykułów, newsów, porad i screenów oraz obszerny dział download, a na forum spotkać ciekawych ludzi oraz uczestniczyć we wciągającej tekstowej grze fabularnej.

Tagi: fantasy, gothic, prg, fantastyka, gothic 3, wiedźmin, risen, forum, gry, newsy, download, crpg, opowiadania

Kategorie: 

Statystyki: Strona gothicrpg.xk.pl ma 83011 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1238 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (84.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak USA (1.8%), Dania (1.7%), Wielka Brytania (1.6%), Indie (1.5%), at (1.2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (12.5%), Kraków (6.6%), Katowice (3.6%), Łódź (3.5%), Kielce (2.8%). Do strony kieruje 20 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Fantasy Revolution". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bkdbfmngil:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor