Technika Jazdy Samochodem

Miniaturka technikajazdy.info

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.technikajazdy.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: W serwisie prezentowane są artykuły dotyczące techniki i bezpiecznej jazdy samochodem. Treści tekstowe dopełnione są galerią zdjęć, filmami oraz rozbudowanym działem Pliki. gdzie dostępne są do pobrania różnego rodzaju komputerowe programy motoryzacyjne. Ważnym elementem jest ponadto dział Pytania i Odpowiedzi gdzie zebrane zostały odpowiedzi na najczęstsze pytania trapiące kierowców.

Tagi: nauka jazdy, technika jazdy, motoryzacja

Kategorie: 

Statystyki: Strona technikajazdy.info ma 636792 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 9908 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (9.6%), Wrocław (8.1%), Łódź (7%), Kraków (4.5%), Gliwice (3.9%). Do strony kieruje dużo, bo aż 107 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Technika Jazdy Samochodem". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ikumtdqbdy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor