sklep-rainbow.pl

Miniaturka sklep-rainbow.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.sklep-rainbow.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Sprzedaż online części do odkurzaczy Rainbow i Kirby. Niezależny serwis w/w. Dostępność pełnej gamy części i podzespołów. Wysyłka - cały kraj.

Tagi: rainbow, kirby, raypath, roboclean, filtry wodne, osmoza, hyla, odkurzacze, poznań, serwis, naprawa

Gdzie: Poznań

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Żle potraktowany Klient (*.dynamic.gprs.plus.pl) - 30.05.2009 21:13 0 + -

    Masakryczna obsługa Klienta, Na pewno im nie zależy na klientach. Na prosty mail z zapytaniem o nr konta do wpłaty za towar klient dostaje odpowiedz jak z czasów socjalistycznych "Poprzednio na 1838 zamówień wszyscy klienci wiedzieli po opisaniu że nr konta i dane znajdują się w zakładce regulamin i proszę nie pisać że nic tam nie ma." Czyli generalnie kliencie jesteś palantem że nie czytasz regulaminu zamiast po prostu podać nr konta w mailu, jakie to by było proste, nieprawdaż? A potem po prostu odrzuca się zatwierdzone zamówienie bo się obraziło na klienta że śmiał się o coś spytać albo czegoś nie znalazł na ich wspaniałej stronie, jak mógł! MASAKRA !!!!!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst wgfjodjnrv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor