PIMOT - Przemysłowy Instytut Motoryzacji

Miniaturka pimot.org.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.pimot.org.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Przemysłowy Instytut Motoryzacji jest jednostką badawczo-rozwojową zajmującą się badaniami pojazdów i ich zespołów oraz części i materiałów. Prowadzi badania homologacyjne, pośrednicząc w uzyskaniu świadectwa homologacji w Ministerstwie infrastruktury. Świadczy usługi certyfikacji wyrobów, rzeczoznawstwa, budowy prototypów, doradztwa w pozyskiwaniu środków finansowych przez MSP na pokrycie kosztów badań.

Tagi: motoryzacja, badania, pojazd, homologacja, certyfikacja, symulacja

Gdzie: Cała Polska

Kategorie: 

Statystyki: Strona pimot.org.pl ma 4759933 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. W Polsce jest to 60030 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (83.3%). Do strony kieruje 35 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "PIMOT - Przemysłowy Instytut Motoryzacji". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst jnipvtemrl:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor