Agriaffaire

Miniaturka agriaffaires.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 4.5 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.agriaffaires.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Agriaffaires jest międzynarodową giełdą sprzedaży i kupna używanych maszyn rolniczych: ciągniki, kosiarki, kombajny zbożowe, pługi, przyczepy rolnicze, sieczkarnie, siewniki i inne maszyny rolnicze. Agriaffaires oferuje ponad 60 000 maszyn do sprzedaży przez dealerów, handlowców, importerów i rolników. Strona jest dostępna w 14 językach.

Tagi: używane maszyny rolnicze, ciągniki, kosiarki, kombajny zbożowe, maszyny rolnicze

Kategorie: 

Statystyki: Strona agriaffaires.pl ma 363934 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 5349 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (61.3% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Francja (37.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (15.1%), Pleszew (12.9%), Lublin (9.3%), Évry, FR (8%), Mysłowice (7.1%). Do strony kieruje 99 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Agriaffaire". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fhgqucfada:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor