Żagle Pogodynka.pl

Miniaturka zagle.pogodynka.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.zagle.pogodynka.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Portal Żagle Pogodynka.pl to przedsięwzięcie stworzone przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej i firmę Polconn – Complete Sailing Service, skierowane do wszystkich miłośników sportów wodnych. Podstawową ideą działania portalu jest zwiększenie bezpieczeństwa na wodzie, poprzez dostarczanie szeregu praktycznych informacji z zakresu meteorologii, które pomogą zrozumieć zjawiska meteo i ich wpływ na bezpieczeństwo, ale także zaplanować urlop na wodzie w odpowiednim miejscu i czasie.

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona zagle.pogodynka.pl ma 11179 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 121 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (98.7% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (25%), Poznań (4.8%), Wrocław (3.7%), Gdynia (2.6%), Gdańsk (2.5%). Do strony kieruje 37 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.5s (szybko).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy bojrep (*.18.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl) - 23.06.2009 11:54 0 + -

    Ahoj! Odrobinę rozczarowaliście mnie. Mieszkam w Toruniu i tu żegluję. Chciałbym znać, np. stan wody w Wiśle i prognozę na kilka dni. To co prezentujecie jest sztampą, którą można obejrzeć na innych stronach. Przecież można lepiej i więcej. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst gnilhjsgnt:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor