Żagle Pogodynka.pl

Miniaturka zagle.pogodynka.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.zagle.pogodynka.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Portal Żagle Pogodynka.pl to przedsięwzięcie stworzone przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej i firmę Polconn – Complete Sailing Service, skierowane do wszystkich miłośników sportów wodnych. Podstawową ideą działania portalu jest zwiększenie bezpieczeństwa na wodzie, poprzez dostarczanie szeregu praktycznych informacji z zakresu meteorologii, które pomogą zrozumieć zjawiska meteo i ich wpływ na bezpieczeństwo, ale także zaplanować urlop na wodzie w odpowiednim miejscu i czasie.

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy bojrep (*.18.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl) - 23.06.2009 11:54 0 + -

    Ahoj! Odrobinę rozczarowaliście mnie. Mieszkam w Toruniu i tu żegluję. Chciałbym znać, np. stan wody w Wiśle i prognozę na kilka dni. To co prezentujecie jest sztampą, którą można obejrzeć na innych stronach. Przecież można lepiej i więcej. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dvmrysnpvy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor