Szkolenia biznesowe PI NLP

Miniaturka nlp.biz.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.nlp.biz.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Szkolenia biznesowe dla firm, samorządów, urzędów publicznych, organizacji pozarządowych i innych jednostek. Coaching, konsulting, doradztwo w rozwoju organizacji, doradztwo personalne.

Tagi: szkolenia, biznes

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona nlp.biz.pl ma 13637 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 183 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (88.6% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Indie (2.6%), Wielka Brytania (1.9%), Irlandia (1.8%), Dania (0.8%), pk (0.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.4%), Poznań (3.4%), Łódź (2.9%), Gdańsk (2.4%), Wrocław (2.4%). Do strony kierują 24 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.9s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Szkolenia biznesowe PI NLP". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xkmyrbrtka:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor