Nevexpol - oczyszczalnie ścieków

Miniaturka nevexpol.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.nevexpol.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona producenta przydomowych oczyszczalni ścieków. Produkowane urządzenia są łatwe w montażu i eksploatacji a przede wszystkim relatywnie tanie.

Tagi: biopreparaty, oczyszczalnie ścieków, przydomowe oczyszczalnie, szambo, zbiorniki olejowe

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy bodi (*.adsl.inetia.pl) - 05.04.2010 20:11 0 + -

    A ja również mam problem z oczyszczalnią tylę że z powodu partackiego wykonania instalacji kanalizacyjnej.Zły dobór średnic poziomów- przejście ze srednicy fi 200 na fi 100. W tym własnie miejscu zatrzymują się papiery toaletowe itd. DEBILIZM

  • wpis anonimowy muzyk (*.adsl.inetia.pl) - 15.03.2010 21:51 0 + -

    Posiadam oczyszczalnie Newexpol ale prawde mówiąc nie jestem z niej zadowolony.Działa ona u mnie już 4 lata i mam same problemy.Co roku trzeba wypompowywać osad,co miesiąc sypać bakterie-a to są koszty.Oczyszczalnia posiada pompe,która ze studzienki pompuje ścieki do osadnika.Pompa musi być bo poziom wody gruntowej jest na głębokości 1metra.Drenarz rozsączający usytuowany jest prawie na powierzchni ziemi,na drenarzu usypany jest kopiec.Kilka razy zerwał się łańcuch na którym wisi pompa,bo przerdzewiał.Teraz założyłem plastikowy łańcuch.Mało tego to w tym roku po topniejących śniegach poziom wody gruntowej podniósł się i drenarz nie odprowadza wody.Jedno wyjście-przedłużyć drenarz aż do rowu,ale to wtedy nie będzie spełniało swojej roli.Pozdrawiam firmę Nevexpol.Doradżcie co dalej?

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst empseqvigr:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor