Inventive Logic - firma informatyczno - konsultingowa

Miniaturka ilogic.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ilogic.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Inventive Logic jest firmą marketingowo - informatyczną z siedzibą w Gdyni. Realizuje projekty reklamowe i informatyczne na terenie Norwegii. Oferuje skuteczną i kompleksową obsługę z zakresu tworzenia wizerunku firmy. Dla rodaków w Norwegii w pakiecie usług: tworzenie stron internetowych, pełne tłumaczenia polsko - norweskie, projektowanie materiałów reklamowych, reklama w Internecie, pomoc przy formalnościach związanych z zakupem domeny .no czy płatnościach on-line w Norwegii.

Tagi: strony internetowe, ulotki

Gdzie: Gdynia

Kategorie: 

Statystyki: Strona ilogic.pl ma 254068 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2402 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (93.6% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (3%), Francja (2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (11.5%), Poznań (4.8%), Gliwice (4.3%), Kraków (4.1%), Wrocław (3.8%). Do strony kierują 34 odnośniki.

Czas ładowania strony: 2.0s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Inventive Logic - firma informatyczno - konsultingowa". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qlbrttzorz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor