ABC Inwestowania - blog

Miniaturka aphossa.blog.onet.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://aphossa.blog.onet.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona o praktycznych aspektach inwestowania i zarządzaniu pieniędzmi. Głównym celem jest edukacja finansowa i szukanie dróg do uzyskania niezależności finansowej.

Tagi: inwestowanie, inwestycje, niezależność finansowa, pieniądze, giełda, emerytura, oszczędzanie, zarabianie, koszty, nieruchomości, akcje, obligacje, firma

Gdzie: Katowice

Kategorie: 

Statystyki: Strona aphossa.blog.onet.pl ma 170 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 2 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (88.6% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (2.9%), Dania (1.8%), USA (1.8%), Irlandia (1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (17.1%), Poznań (3.4%), Wrocław (3.2%), Łódź (2.5%), Katowice (1.6%). Do strony kieruje 14 odnośników.

Czas ładowania strony: 4.5s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "ABC Inwestowania - blog". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst gfghsrpnid:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor