Klub Miłośników Filmu

Miniaturka film.org.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.film.org.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: KMF czyli Klub Miłośników Filmu to niekomercyjny serwis filmowy z długimi tradycjami - istnieje nieprzerwanie od sierpnia 1999 roku. Może poszczycić się unikatowymi działami tematycznymi jak: F/X, Remake, Sequele, DIR CUT, In memoriam, Kino europejskie i Anime. Ponadto na stronie: dział muzyki filmowej (ponad 800 recenzji), obszerna baza wpadek filmowych, ciekawostki, relacje z festiwali, recenzje książek filmowych, konkursy i rozbudowane forum dyskusyjne.

Tagi: film, recenzje, remake, anime, wpadki, festiwale

Kategorie: 

Statystyki: Strona film.org.pl ma 266180 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 3349 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (92.5% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (12.2%), Kraków (5.2%), Poznań (3.6%), Szczecin (3.5%), Wrocław (3.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 387 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.0s (szybko).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Mironiusz (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 14.02.2010 15:43 0 + -

    Czy ktoś jest w stanie przekazać zaois nutowy do muzyki z filmu?

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bqcqlsdxav:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor