Gabinet Astrologii i Tarota

Miniaturka astrologia.eu.interia.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 14)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.astrologia.eu.interia.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Usługi astrologiczne, wykreślanie i interpretacja horoskopów, stawianie i interpretacja kart tarota.

Tagi: astrologia, tarot, horoskop, wróżby, wróżka, astrolog, porady

Gdzie: Zgorzelec

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy kasia (*.uwoj.wroc.pl) - 24.04.2009 14:06 0 + -

    żałosny jesteś chrześcijaninie...i słabo przekonujący! Jestem chrześcijanką, a stawiam tarota od lat. Chodzę do kościoła co niedziele. Spowiadam się i nawet księdzu tarota stawiałam! Co ty na to? Dodam, że trzem. Poza tym tator to nie zabobon, rytuał, ani talizman czy amulet - to owszem jest fikcją. Tarot zaś to tajemnicza moc...działająca za pomocą energii drzemiącej w danej osobie. Dzięki niej "mówi" co dzieje się wokół danej osoby i o dziwo...zawsze się sprawdza! Nie wypowiem się na temat pseudowróżek, których pełno na necie. Mówię o tych robiących to z pasją...z głębi serca i umysłu.

  • wpis anonimowy chrzescijanin (*.kwbbelchatow.bot.pl) - 18.03.2009 14:22 0 + -

    DO WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN, KTÓRZY INTERESUJĄ SIĘ BĄDŹ ZWRÓCILI SIĘ DO MAGII, WRÓŻB, JASNOWIDZTWA, ASTROLOGII, CZARÓW. Drogi Przyjacielu. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy zwracają się do wróżących z kart czy z dłoni, astrologów, magów czy jasnowidzów, to te słowa kieruję przede wszystkim do Ciebie. We Włoszech około 12 milionów osób co najmniej raz w życiu skorzystało z usług jednego ze 170 tysięcy wróżbitów, którzy łudząc swoich klientów zarabiają na nich wiele miliardów lirów rocznie. Jeśli masz zaufanie do tych właśnie osób, to znaczy, że nie wiesz wielu rzeczy, o których Ci opowiem. Konieczne jest jednak, abym pomógł Ci zrozumieć różnicę między postawą autentycznie religijną i postawą magiczno-zabobonną. Reszta będzie dla Ciebie jasna. Postawa religijna to postawa człowieka, który wierzy w Boga, adoruje Go, chwali Go i wielbi, Jemu dziękuje, prosi o wybaczenie grzechów, które Mu wyznaje, Jemu się powierza oddając Mu swoje życie całkowicie i bezwarunkowo oraz z pełnym zaufaniem oddaje się Boskiej Opatrzności. Kiedy zwraca się do Niego, gdy się modli, nie myśli nigdy, aby zmusić Boga swą modlitwą, by On spełnił jego ludzką wolę, ale próbuje otrzymać od Niego łaskę dostosowania się do tego, czego On chce, gdyż wie, że dobrem dla niego jest pełnić wolę Boga (święci mówią: "moje niebo to wola Boga"). Istnieje również tzw. postawa magiczno-zabobonna. Odnosi się ona do osoby, która za pomocą określonych formuł, rytuałów, gestów, filtrów, amuletów lub talizmanów, chce obronić się przed jakimś nieszczęściem czy niepowodzeniem lub chce przyciągnąć szczęście albo też zdobyć władzę i nadprzyrodzone panowanie nad rzeczywistością, która go otacza. Chce to osiągnąć podporządkowując sobie nieuchwytne siły okultystyczne, aby kierować biegiem wydarzeń tak, by móc czerpać z tego korzyści dla siebie lub dla osoby, która do niej się zwraca.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst walatgxley:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor