Serwis społeczności polskiej w Limerick

Miniaturka polskilimerick.com.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.polskilimerick.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis zawiera informacje przydatne dla Polaków mieszkających w Irlandii. Częścią serwisu jest forum dedykowane polskim mieszkańcom Limerick.

Tagi: irlandia, limerick, noclegi, praca, ogłoszenia

Gdzie: Limerick

Kategorie: 

Statystyki: Strona polskilimerick.com.pl ma 1906879 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 105715 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak Irlandia (58.8%), Polska (20.8%). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (25.4%). Do strony kieruje 14 odnośników.

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Lime (*.b-ras1.lmk.limerick.eircom.net) - 03.03.2009 00:47 0 + -

    Forum mieści się teraz pod adresem www.polskilimerick.com.pl/forum zmieniło nazwę na Forum społeczności polskiej w Limerick i jest nieodłaczną częścią Serwisu społeczności polskiej w Limerick www.polskilimerick.com.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst mejijervve:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor