Wojciech Glanc

Miniaturka hipnotyzer.com.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.hipnotyzer.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona poświęcona hipnozie scenicznej i estradowej. Serwis założony przez Wojciecha Glanca - doświadczonego hipnotyzera komediowego.

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Wojciech Glanc (*.chello.pl) - 24.02.2009 00:46 0 + -

    Nie jest to ani chwyt marketingowy ani rzeczywistość. Prowokacja, żeby pokazać jacy są naprawdę ludzie w sytuacjach zaskakujących i krytycznych... Czy chcielibyście takiej reakcji ludzi- gdybyście byli w dołku? Może warto pomyśleć i choćby nasze dzieci wychowywać inaczej... Pozdrawiam

  • wpis anonimowy Alicja (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 23.11.2008 23:09 0 + -

    Wojtku... to jest Twoje życie... pomyśl ile jeszcze dobrego przed Tobą... pomyśl jaki wspaniały jesteś w tym co robisz... i pomyśl ile ludzi naprawdę zawiedziesz swoją śmiercią... ilu osobą zależy na tym, abyś żył... nie rób nam tego. nie chcemy śmierci na ekranie, to nie o to chodzi... Media- wielki ogol, który nie przyzna się nigdy do błędu- a tu jednostka... która ma uczucia, która wierzy w drugiego człowieka.

  • wpis anonimowy Marek (*.toya.net.pl) - 10.11.2008 01:16 0 + -

    Nic poprzez samobójstwo nie osiągniesz, jedynym lekarstwem na Twoje uczucia jest akceptacja, tylko ona pozwoli Ci pójść dalej i rozwijać się, wszystko inne będzie regresem. Akceptacja da Ci ukojenie. Natomiast jeśli to chwyt marketingowy to cóż, takie coś to znak naszych czasów, ale nie zmienia to faktu, że to cios poniżej pasa. Pozdrawiam i życzę spokoju wewnętrznego.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vqmbycugub:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor