Wirex Sp. J. - kruszywo materiały hutnicze

Miniaturka wirex.bedzin.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wirex.bedzin.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma produkcyjno-usługowa o szerokim spektrum działalności, od produkcji kruszyw, recycling i utylizację gruzu, przez handel materiałami hutniczymi, skup złomu, kasację samochodów, po produkcję kontenerów, pojemników samowyładowczych i przyczep samochodowych.

Tagi: kruszywa, kasacja samochodów, wyroby hutnicze, wyburzenia

Gdzie: Będzin

Kategorie: 

Statystyki: Strona wirex.bedzin.pl ma 242345 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2260 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (95.1% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Turcja (1.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (19.3%), Będzin (5.1%), Częstochowa (4.5%), Katowice (3.8%), Wrocław (3%). Do strony kieruje 21 odnośników.

Czas ładowania strony: 4.0s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wirex Sp. J. - kruszywo materiały hutnicze". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst rrlxaibajk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor