Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach

Miniaturka zspglebowice.iap.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.7 (ocen: 6)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.zspglebowice.iap.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona zawiera dokumentację, bieżące wydarzenia z życia szkoły, wykaz osiągnięć uczniów, koła zainteresowań, informacje o historii szkoły i przeszłości Głębowic, galerię i fotoreportaże, gdzie można obejrzeć prace plastyczne, zdjęcia z imprez szkolnych, wycieczek, wyjazdów edukacyjnych realizowanych w ramach projektu "Super Szkoła".

Tagi: szkoła podstawowa, przedszkole

Gdzie: Głębowice

Kategorie: 

Statystyki: Strona zspglebowice.iap.pl ma 125006 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 1858 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (94.7% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (3%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Kraków (14.1%), Warszawa (9.7%), Podegrodzie (4.2%), Wrocław (4%), Lubaczów (3%). Do strony kieruje mało, bo tylko 7 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Zespół Szkolno-Przedszkolny w Głębowicach". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst wnvoqqlqsk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor