Tedi's Websajt Hołmpejdż

Miniaturka tedi.u2.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.tedi.u2.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona domowa, prezentująca część kariery posiadacza strony jako recenzenta gier oraz "pisarza" opowiadań lekko absurdalnych. Oprócz recenzji i opowiadań, na stronie znajdują się inne teksty traktujące o życiu codziennym. Wszystkie z lekką dozą humoru.

Tagi: gamescorner, recenzje gier, gry, opowiadania, humor, absurd, strona domowa

Gdzie: Sandomierz

Kategorie: 

Statystyki: Strona tedi.u2.pl ma 81191 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 1219 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (83.4% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak USA (1.7%), Dania (1.7%), Holandia (1.6%), Wielka Brytania (1.5%), Indie (1.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (12.5%), Kraków (6.6%), Katowice (3.6%), Łódź (3.5%), Kielce (2.8%). Do strony kieruje mało, bo tylko 8 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst lqmkbmgolw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor