Junak - motocykl zabytkowy

Miniaturka marigan.w.interia.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://marigan.w.interia.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis przedstawia rys historyczny polskiego motocykla Junak, produkowanego w Szczecińskiej Fabryce Motocykli. Zawiera informacje o produkcji, modelach motocykla, wykorzystaniu Junaka w sporcie, historii fabryki oraz inne wiadomości. Serwis ilustrowany zdjęciami.

Tagi: junak, sfm, szczecin, motocykl, motocykle, motor, moto, silnik, zdjęcia, galerie, opisy, informacje, muzeum, zabytek

Kategorie: 

Statystyki: Strona marigan.w.interia.pl ma 528 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 10 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (87.8% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (2.9%), Dania (2.2%), Irlandia (1.7%), USA (1.3%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (14.2%), Wrocław (3.1%), Poznań (2.8%), Łódź (2.6%), Katowice (1.8%). Do strony kieruje 17 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.6s (szybko).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Maniek (*.e-nterart.pl) - 27.03.2009 14:32 0 + -

    Piękny motor

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qczpmbdhtw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor