Baby-Shower.pl - radosna strona ciąży

Miniaturka baby-shower.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.baby-shower.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis promuje oraz organizuje imprezy Baby Shower - przyjęcia dla przyszłej mamy i dziecka, które już niedługo przyjdzie na świat. Nazwa pochodzi o angielskiego słowa Shower (prysznic), co w przenośni oznacza zalewanie przyszłej mamy prezentami dla dziecka. Dzięki Baby Shower przyszła mama może skompletować część ubranek i akcesoriów dla maluszka. Baby Shower to także przygotowanie się do macierzyństwa potraktowane na wesoło, a więc odpowiednie gry, konkursy, piosenki i rytuały.

Tagi: baby shower, ciąża, macierzyństwo, impreza, brzuszek, mama

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona baby-shower.pl ma 464129 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 6351 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (96.5% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (35.1%), Zurych, CH (10.2%), Września (5.8%), Poznań (3.5%), Łódź (2.7%). Do strony kieruje dużo, bo aż 134 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Baby-Shower.pl - radosna strona ciąży". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst pekjofglid:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor