Marketing w Internecie

Miniaturka ittechnology.us

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ittechnology.us (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Specjalistyczne porady z zakresu marketingu w wyszukiwarkach, w szczególności działań SEO i SEM, wykorzystywaniu linków sponsorowanych, produktów Google.

Tagi: reklama w wyszukiwarkach, google adwords, seo, sem, pozycjonowanie, optymalizacja stron, usability, użyteczność, marketing w internecie

Kategorie: 

Statystyki: Strona ittechnology.us ma 74180 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 905 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (91.1% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Norwegia (2.9%), Wielka Brytania (2.2%), Dania (1.2%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (29.8%), Kraków (8.2%), Wrocław (6.9%), Poznań (6.1%), Łódź (3.1%). Do strony kieruje dużo, bo aż 279 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Marketing w Internecie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ckpausknnb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor