Diament Krzysztof Chciuk - firma remontowo-budowlana

Miniaturka diamentstw.ovh.org

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://diamentstw.ovh.org (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma świadczy usługi o charakterze budowlanym remontowo-wykończeniowym oraz usługi doradztwa w zakresie doboru materiałów oraz zagospodarowania przestrzeni.

Tagi: remonty, budownictwo, hydrauliczne, układanie glazury, terakoty, montaż sufitów, szpachlowanie

Gdzie: Stalowa Wola

Kategorie: 

Statystyki: Strona diamentstw.ovh.org ma 695 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 165 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana przez internautów z takich krajów jak Francja (30%), br (6.7%), es (6.6%), Polska (6.6%), Indie (3.1%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Paryż, FR (3.5%), Tehran, IR (1.6%), São Paulo, BR (1.4%), Warszawa (1.3%), Mexico City, MX (1.3%). Do strony kieruje mało, bo tylko 4 odnośniki.

Czas ładowania strony: 1.2s (szybko).

Komentarze (1)

  • iwana 1 iwana - 02.06.2009 00:14 0 + -

    Stronka jest prawie bardzo dobra. Młoda firma, ale dobrze przedstawiona. Tekst o nas zbyt długi i zawiły. Nie potrzebne sformułowania typu "aczkolwiek". Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qvlvsusvqm:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor