Klimatyzacja.pl

Miniaturka klimatyzacja.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.klimatyzacja.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Portal o instalacjach. Główne sekcje: klimatyzacja, klimatyzacja samochodowa, chłodnictwo, wentylacja i ogrzewanie. Baza firm, informacje branżowe, informacje o targach, forum i sekcja przetargów.

Tagi: klimatyzacja, chłodnictwo, wentylacja, ogrzewanie, samochodowa, klimatyzatory, mitsubishi, chłodzenie, instalacja, klimatyzacji, katalog, firm, giełda

Gdzie: Łódź

Kategorie: 

Statystyki: Strona klimatyzacja.pl ma 419306 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4544 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (92.1% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (20.7%), Wrocław (20.3%), Łódź (8.5%), Częstochowa (5.3%). Do strony kieruje 70 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Klimatyzacja.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cygyhevkbk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor