GazetaDom.pl

Miniaturka dom.gazeta.pl

Ocena Gwiazdora 5 trzeba zobaczyć

Ocena użytkowników 2.5 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://dom.gazeta.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis poświęcony mieszkalnictwu, nieruchomościom, podatkom i czynszom. Duży wybór aktualnych ofert nieruchomości z całej Polski, rynek pierwotny,rynek wtórny, deweloperskie inwestycje mieszkaniowe, oferty wynajmu i sprzedaży, tysiące ofert nieruchomości, porady, informacje na temat cen.

Tagi: biuro nieruchomości, deweloperzy, nowe mieszkania, nowe domy, ogłoszenia nieruchomości, oferty nieruchomości, rynek nieruchomości

Kategorie: 

Statystyki: Strona dom.gazeta.pl ma 487 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 9 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (85.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (3.3%), Dania (2.2%), USA (2%), Irlandia (1.8%), Holandia (0.6%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (18.6%), Wrocław (4.3%), Poznań (3.4%), Łódź (2.7%), Gdańsk (2%). Do strony kieruje dużo, bo aż 583 odnośniki.

Czas ładowania strony: 2.4s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "GazetaDom.pl". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cyofhnehob:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor