Portal Studentów Wrocławia

Miniaturka student.wroclaw.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.student.wroclaw.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Wszystko dla studentów i o studentach: studia, imprezy, koncerty, lokale, praca, CV, galerie, kino, teatr, stancje, nocleg, ogloszenia, dyskoteki, pizzerie, restauracje, wakacje, wczasy.

Tagi: student, uniwersytet, akademia, teatr, rozrywka, ksero, uczelnie, referaty, materiały

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Statystyki: Strona student.wroclaw.pl ma 11208 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 165 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (93% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (1.2%), Finlandia (1.2%), Dania (1.1%), USA (0.5%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Wrocław (40.9%), Warszawa (10.5%), Gdańsk (1.5%), Katowice (1.4%), Poznań (1.4%). Do strony kieruje 39 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.7s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Portal Studentów Wrocławia". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst yrngazqpwa:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor