Telewizory plazmowe i LCD

Miniaturka telewizor.eu

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://telewizor.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Porównanie telewizorów w technologii plazmowej, LCD i CRT. Opisy istotnych parametrów w telewizorach i dodatkowych funkcji. Praktyczny poradnik dla kupujących nowy sprzęt. Informacje o telewizji cyfrowej i HDTV oraz forum dyskusyjne.

Tagi: telewizor, plazma, lcd, crt, telewizory, plazmowe, ekran, telewizja, elektronika, panele, hdtv

Kategorie: 

Statystyki: Strona telewizor.eu ma 190223 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2624 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (84.5% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Irlandia (6%), Wielka Brytania (2.5%), Czechy (2.4%), Dania (2.4%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (9.2%), Londyn (9%), Tijuana, MX (5%), Poznań (4.6%), Stuttgart, DE (4.3%). Do strony kieruje dużo, bo aż 128 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Telewizory plazmowe i LCD". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst riaiekxrfv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor