Stolarka Wołomin - okna drewniane

Miniaturka stolarka.com.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.stolarka.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Producent drewnianej stolarki otworowej - okna drewniane, drewniano-aluminiowe, drzwi wewnętrzne fornirowane, laminowane, drzwi zewnętrzne drewniane, drewniane podłogi - Eco parkiet.

Tagi: okna, drewniane, drzwi, podłogi, parkiet, panele, stolarka otworowa, stolarka, okienna, drewniana

Gdzie: Wołomin k Warszawy

Kategorie: 

Komentarze (4)

 • stolarka 2 stolarka - 25.02.2012 11:06 0 + -

  stolarka wołomin to najlepsza firma z oknami, drzwiami i podłogami na 30 okien czekałem 3 tygodnie ja jestem zadowolony z stolarki!!!!!!

 • wpis anonimowy mariusz (*.nat.umts.dynamic.eranet.pl) - 01.06.2010 22:44 -2 + -

  witam. jestem dilerem stolarki wołomin, to co się dzieje przechodzi ludzkie pojecie. Przed dostawą zamówien po oczekiwaniu od 7-12 tyg. dowiaduje się ze zostały anulowane, brak możliwości kontaktu z opiekunem, kierownictwen. Co powiedzieć ludziom którzy nam zaufali i złożyli zamówienia. Tak źle jeszcze nie było, straszny wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wpis anonimowy anonim (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 31.05.2010 09:40 -2 + -

  Stolarka Wołomin szlag niech ich trafi. Ponad 2 miesiące czekam na drzwi, ludzie o całkowitym braku kompetencji nikt nic nie wie, a na drzwi każą czekać orientacyjnie ponad 2 tygodnie. Nigdy więcej nie zamówię u nich drzwi, straciłem przez tych patałachów wiarygodność jako firma. Nie polecam

 • wpis anonimowy maniek (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 30.05.2010 18:24 -2 + -

  Tragedia!! mam drzwi wewnętrzne z Wołomina czekałem na nie 3-miesiące i do tego bez jednej ościeżnicy dwa skrzydła uszkodzone i jedna ościeżnica całkiem pocharatana. Jak można wypuścić takie badziewie z zakładu. niepolecam-tragedia

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fuymnntbqf:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor