Bolec.Info - Bolesławiec dla Ciebie

Miniaturka bolec.info

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.bolec.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis informacyjny Bolesławca i powiatu bolesławieckiego - regionu słynącego z tradycyjnej ceramiki stempelkowej. Na stronie znajdują się bieżące informacje, wywiady, rankingi polityków, materiały lokalnej telewizji oraz forum dyskusyjne i największa baza danych bezpłatnych ogłoszeń z regionu.

Tagi: bolesławiec

Gdzie: Bolesławiec

Kategorie: 

Statystyki: Strona bolec.info ma 728693 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 11340 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (91.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (8.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Bolesławiec (21.5%), Pielgrzymka (16.7%), Ateny (10.2%), Wrocław (5.9%), Khalkís, GR (4.5%). Do strony kieruje 51 odnośników.

Czas ładowania strony: 4.1s (wolno).

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Elżbieta Gizela Erban (*.tktelekom.pl) - 30.08.2014 20:52 0 + -

    Przez litość, co się dzieje z rozkładami jazdy miejskich autobusów? Kto je opracowuje? Przy ul. Zygmunta Augusta na przeciw Komendy Policji, ma kursować aż 5 autobusów,ale wszystkie w kierunku Tesco! Po drugiej stronie podobnie. Żaden autobus nie kursuje do miasta i z powrotem! Dla ludzi starszych i chorych, to wielkie utrudnienie. Czy doprawdy dla Komunikacji Miejskiej seniorzy się nie liczą? Nikt od lat nie pomyślał żeby stworzyć nową trasę od Tesco, przez ul.100-lecia, Spółdzielczą, Zygmunta Augusta i Podgórną, do Targowiska Miejskiego. Ludziom starszym zaoszczędziło by to wysiłku, dźwigania z targowiska ciężkich zakupów. Prosimy, a jeżeli to nie pomoże, będziemy się domagać wznowienia kursu autobusu nr 4 na naszej ulicy, z trasą do miasta i z powrotem.

  • wpis anonimowy Ra (*.internetdsl.tpnet.pl) - 19.12.2009 17:23 0 + -

    Boleslawiec - macie szczescie ze kultura nie zarzadza Piotr Skowronski .

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bhndrvtdzm:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor