Szkoła Podstawowa Osowo

Miniaturka sposowo.vgh.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.5 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://sposowo.vgh.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Oficjalna strona Szkoły Podstawowej w Osowie, gm. Karsin. Adresowana jest do uczniów, nauczycieli i rodziców. Zawiera informacje z życia szkoły oraz pomoce dla uczniów, krzyżówki, testy, sprawdziany itp. Ponadto na stronie informacje z historii wsi i okolic.

Tagi: szkoła, uczniowie, nauczyciele, dokumenty szkolne

Gdzie: Osowo woj pomorskie

Kategorie: 

Statystyki: Strona sposowo.vgh.pl ma 179646 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2399 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (79.1% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Włochy (9.9%), Dania (1.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.3%), Piława (7.4%), Kraków (5.2%), Rzeszów (2.8%), Huntingdon, GB (2.3%). Do strony kieruje mało, bo tylko 4 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.3s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Szkoła Podstawowa Osowo". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vsisbqppct:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor