WikiPasy.pl - eEncyklopedia KS Cracovia online

Miniaturka wikipasy.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wikipasy.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis powstał z inicjatywy kilku zapaleńców, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Cracovii. Obecnie każdy użytkownik, który zarejestruje się ma możliwość edycji i tworzenia nowych artykułów. Na stronie znaleźć można informacje na temat meczów piłkarskich rozegranych w ciągu ostatnich 100 lat z ponad 500 rywalami. Zamieszczane są również liczne informacje biograficzne na temat ludzi związanych z klubem oraz reportaże z licznych klubowych wydarzeń. Klub Sportowy Cracovia to nie tylko piłka nożna

Tagi: cracovia, hokej, piłka nożna, sport, kraków, pasy, opravcy, kibice, sportowcy

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona wikipasy.pl ma 688086 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 7336 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (85.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (10%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Kraków (23.8%), Wrocław (10.6%), Maslowice (10%), Warszawa (7.5%). Do strony kieruje dużo, bo aż 287 odnośników.

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Lolek (*.compower.pl) - 01.04.2010 15:12 0 + -

    Największa i najlepsza strona poświęcona historii polskiego klubu sportowego! Idealne notki,skany itd.

  • wpis anonimowy Mati (*.bagu.cable.ntl.com) - 19.11.2009 17:56 0 + -

    Stronka supcio szczególnie podobają mi się fotogalerie z budowy stadionu, bardzo aktualne ;)

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qpxgoyplpo:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor