Senior.pl - Aktywni w każdym wieku

Miniaturka senior.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 1.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.senior.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis ukazuje problemy dotyczące osób w wieku dojrzałym. Radości, problemy oraz pasje seniorów w Polsce oraz na świecie. Wyszukiwarki lekarzy oraz aptek. Osobny dział poświęcony radzeniu sobie z chorobami.

Tagi: senior, seniorzy, apteki, choroby, lekarze

Gdzie: Oława

Kategorie: 

Statystyki: Strona senior.pl ma 53181 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 631 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (92.3% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (1.7%), Dania (1.4%), Irlandia (1.3%), USA (0.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (16.1%), Kraków (5.9%), Łódź (4.2%), Poznań (3.3%), Wrocław (2.6%). Do strony kieruje 90 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.3s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Senior.pl - Aktywni w każdym wieku". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vekikvfqep:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor