eBay - aukcje internetowe

Miniaturka ebay.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 2.0 (ocen: 6)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ebay.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Kupuj i sprzedawaj elektronikę, płyty muzyczne, gry, odzież i wiele innych, bez prowizji na aukcjach internetowych eBay. Serwis eBay.pl, polski oddział międzynarodowego koncernu, umożliwia użytkownikom sprzedawanie i kupowanie artykułów bez prowizji. Aukcje internetowe eBay to wygoda i oszczędność. Dla webmasterów - operator aukcji internetowych eBay zaprasza do uczestnictwa w programie partnerskim. Rejestracja za darmo.

Tagi: aukcje internetowe, sprzedaj, kup

Kategorie: 

Statystyki: Strona ebay.pl ma 9760 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem wyjątkowo popularna. W Polsce jest to 168 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (62.9% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (12.9%), USA (4.2%), Wielka Brytania (2.9%), Holandia (2.4%), Włochy (1.7%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (12.8%), Berlin, DE (2.9%), Wrocław (2.3%), Poznań (2%), Łódź (1.7%). Do strony kieruje dużo, bo aż 943 odnośniki.

Czas ładowania strony: 2.9s (przeciętnie).

Komentarze (1)

  • nosferatu 50 nosferatu - 28.10.2008 10:24 +1 + -

    Ebay coś cienko przędzie w Polsce.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fwheuucvap:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor