Uniwersytet Jagielloński

Miniaturka uj.edu.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.uj.edu.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Witryna najstarszej polskiej uczelni, założonej 12 maja 1364 roku przez króla Kazimierza Wielkiego. Przewodnik po UJ, władze, wydziały, pracownicy, zasady rekrutacji, absolwenci, konferencje, oferty pracy.

Tagi: uniwersytet, kraków, uczelnia, uczelnie, uniwersytety, studia, studenci, student

Gdzie: Kraków

Kategorie: 

Statystyki: Strona uj.edu.pl ma 24389 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem bardzo popularna. W Polsce jest to 355 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (85.1% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Chiny (1.8%), Dania (1.6%), Wielka Brytania (1%), USA (0.9%), Szwecja (0.9%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (11.2%), Kraków (3.6%), Rzeszów (1.6%), Bielsko-Biała (1.6%), Wrocław (1.6%). Do strony kieruje bardzo dużo, bo aż 1289 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.7s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Uniwersytet Jagielloński". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst reonmgwogy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor