IPIS.pl - vortal przedsiębiorczych

Miniaturka ipis.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ipis.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Serwis stanowi zbiór informacji i artykułów poświęconych przedsiębiorczym działaniom. Wortal adresowany jest do osób zamierzających podjąć działalność gospodarczą na własny rachunek, właścicieli firm, menedżerów usługowo zarządzających przedsiębiorstwem, pracowników instytucji otoczenia biznesu oraz studentów zainteresowanych utworzeniem własnej firmy, przejęciem firmy rodzinnej lub pracą w instytucjach promujących przedsiębiorczość.

Tagi: firma, pomysł, biznes, przedsiębiorca, kariera

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona ipis.pl ma 2807351 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 59403 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (43.9%), Kraków (7.5%), Wrocław (6.1%), Gdańsk (4.6%), Tarnów (4.3%). Do strony kierują 82 odnośniki.

Czas ładowania strony: 4.1s (wolno).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "IPIS.pl - vortal przedsiębiorczych". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst rtypnbnduy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor