Towarzystwo Miłosników Ziemi Mieleckiej

Miniaturka tmzm.mielec.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.tmzm.mielec.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Celem Towarzystwa jest gromadzenie materiałów, szerzenie wiedzy o przeszłości i dniu dzisiejszym miasta Mielca i regionu mieleckiego, ochrona zabytków i pamiątek miasta i regionu oraz troska o estetyczny wygląd miasta Mielca i jego wszechstronny rozwój.

Tagi: mielec, zabytki, kultura

Gdzie: Mielec woj podkarpackie

Kategorie: 

Statystyki: Strona tmzm.mielec.pl ma 179417 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2169 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (93.8% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Wielka Brytania (2.3%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Mielec (20.4%), Warszawa (15.6%), Rzeszów (8.7%), Tarnobrzeg (7.7%), Kraków (4.3%). Do strony kieruje 11 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.8s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Towarzystwo Miłosników Ziemi Mieleckiej". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst zentqzaazj:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor