Przetargi.Forum.pl

Miniaturka forum.przetargi.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 3.7 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.forum.przetargi.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Forum dyskusyjne dla osób przygotowujących ogłoszenia w tematykach: przetargi i zamówienia publiczne. Poza tym orzeczenia arbitrów, specyfikacja istotnych warunków zamówienia, porady prawne, szkolenia.

Tagi: przetargi, przetarg, zamówienia publiczne, budownictwo, nieruchomości

Kategorie: 

Statystyki: Strona forum.przetargi.pl ma 461798 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 7574 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (98% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (19.2%), Kraków (6.3%), Poznań (4.8%), Wrocław (3.6%). Do strony kieruje 14 odnośników.

Czas ładowania strony: 2.3s (przeciętnie).

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Zdobywca ludzkich serc (*.home.aster.pl) - 06.10.2009 17:15 0 + -

    Spotykali się ze sobą niuans, konkret,koncepcja, formacja,kolekcja i wiele innych . Tak się spotykali i gadali , gadali, szkoda tylko że niektórym zeszło kilka...naście!!!!!???? lat!??

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ytyqjfhdkf:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor