Śląska Akademia Medyczna

Miniaturka slam.katowice.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.slam.katowice.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Działalność Śląskiej Akademii Medycznej, kierunki kształcenia, prezentacja wydziałów uczelni, jej władz, historia i dzień dzisiejszy placówki. Również zasady rekrutacji, sprawy studenckie m.in. stypendia i opłaty za studia, kontakt z uczelnią.

Tagi: śląsk, katowice, medycyna, zdrowie, wykształcenie, studia, edukacja, stacjonarne, podyplomowe, farmacja

Gdzie: Katowice

Kategorie: 

Statystyki: Strona slam.katowice.pl ma 240276 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4471 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (79.2% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak at (20.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (12.6%), Tychy (11.4%), Kraków (6.7%), Brodnica (5.1%), Katowice (4.8%). Do strony kieruje dużo, bo aż 307 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.6s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Śląska Akademia Medyczna". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dqgtnlitxe:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor