Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach

Miniaturka ae.katowice.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ae.katowice.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Przewodnik dla kandydatów na studia, zasady rekrutacji, oferowane kierunki studiów, płatności i pomoc dla studentów. Prezentacja ośrodków zamiejscowych w Bielsku-Białej i Rybniku, wydziałów i infrastruktury uczelni. Ponadto informacje o studiach i praktykach za granicą, badania naukowe, stowarzyszenie absolwentów, informacje prasowe, kontakt z uczelnią.

Tagi: katowice, uczelnie wyższe, studia, edukacja, wykształcenie, akademia, ekonomia, zarządzanie, finanse, informatyka

Gdzie: Katowice

Kategorie: 

Statystyki: Strona ae.katowice.pl ma 142783 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 2638 witryna pod względem popularności. Strona jest najczęściej odwiedzana przez użytkowników z Polski (94% odwiedzin), ale odwiedzana jest również przez internautów z takich krajów jak Dania (2.8%). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (9%), Katowice (8.7%), Tychy (7.3%), Żory (4.6%), Chorzów (4.1%). Do strony kieruje dużo, bo aż 306 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.7s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Akademia Ekonomiczna im. Karola Adamieckiego w Katowicach". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst gykgzoajzg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor