Grupa Synapsis - psychoterapia leczenie szkolenia

Miniaturka synapsis.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 1.3 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.synapsis.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Zespół psychologów, psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów świadczących usługi psychoterapeutyczne i lecznicze. Witryna, zawierająca obszerny dział edukacyjny i strony w języku angielskim, jest akredytowana przez Fundację Health On the Net w Szwajcarii (certyfikat HONcode).

Tagi: psychoterapia, psychoterapeuta, psychoterapeuci, psychologia, psycholog, psycholodzy, psychiatra, psychiatrzy, warszawa, ursynów, śródmieście, leczenie

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona synapsis.pl ma 1247961 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 20721 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (94.4% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (34.8%), Poznań (9.6%), Szczecin (6.7%). Do strony kieruje 28 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.6s (szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Grupa Synapsis - psychoterapia leczenie szkolenia". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cptnqeughm:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor