Polskie Centrum Origami

Miniaturka origami.org.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 3.7 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.origami.org.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona stowarzyszenia, które upowszechnia sztukę składania papieru jako formę rozwoju dzieci i młodzieży. Od blisko 15 lat członkowie stowarzyszenia opracowują programy adaptacji wybranych technik sztuki składania papieru do programów szkolnych tworząc metodykę uczenia poprzez origami wielu przedmiotów. Stowarzyszenie organizuje kursy, szkolenia, warsztaty, kongresy dla nauczycieli, pedagogów, studentów i zaangażowanych w rozwój swych dzieci rodziców. Centrum pracuje przede wszystkim jednak dla

Tagi: origami, festiwal, kongres, rozwój, papier, kształcenie

Kategorie: 

Statystyki: Strona origami.org.pl ma 3082451 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 44139 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (49.2%). Do strony kierują 34 odnośniki.

Czas ładowania strony: 2.7s (przeciętnie).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Polskie Centrum Origami". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst noapdyopjb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor