Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie

Miniaturka wsl.edu.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.wsl.edu.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona Internetowa Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie, oferta edukacyjna, zasady naboru, kontakt z uczelnią. Również aktualności, kronika WSL, galeria i wirtualna podróż po placówce. Działalność naukowa, wydawnicza, informacje o centrach egzaminacyjnych i życiu studenckim.

Tagi: anglistyka, germanistyka, filologia, germańska, rosyjska, język obcy, języki obce, angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański

Gdzie: Częstochowa

Kategorie: 

Statystyki: Strona wsl.edu.pl ma 564955 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem dość popularna. W Polsce jest to 13622 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (90.3% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (33.3%), Mokra (8.5%), Myszków (6.6%). Do strony kieruje dużo, bo aż 103 odnośniki.

Czas ładowania strony: 0.8s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst flmpmetrku:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2018 Gwiazdor